USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hotel Cataguases Cataguases Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Hotel Cataguases Cataguases Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Hotel Cataguases

Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-28
2026-07-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

53

Hotel Cataguases

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Αθλητικές δραστηριότητες

Τραπέζια για Μπιλιάρδο

 Σπα & Ευεξία

Δωμάτιο με ατμόλουτρο

 Συνεδριακές εγκαταστάσεις

Επαγγελματικό κέντρο

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

Παιδική χαρά

Δωμάτιο παιχνιδιών

 Κλιματισμός

Το Hotel Cataguases διαθέτει πισίνα, φωτοτυπικό και γραφείο εργασίας, καθώς και Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα. Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως Praça Santa Rita, απέχουν 200 μέτρα από το ξενοδοχείο.

Alipio Vaz Museum απέχει μόλις 11 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο και Museu da Eletricidade είναι σε απόσταση μόνο 6 λεπτών με τα πόδια. Επιπλέον, Petrópolis βρίσκεται 118 χλμ. μακριά.

Ορισμένα δωμάτια διαθέτουν αίθριο και μπαλκόνι για την άνεσή σας. Οι πελάτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν ξεχωριστή τουαλέτα, καθώς και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Ορισμένα δωμάτια βλέπουν επίσης στο αίθριο.

Το Cataguases προσφέρει στους πελάτες μπουφέ πρωινού κάθε μέρα. Οι πελάτες μπορούν να δοκιμάσουν νοτιοαφρικάνικη κουζίνα στο Restaurante Do Hotel Cataguases που βρίσκεται σε απόσταση 100 μέτρων.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Ponte Metálica
    50 χλμ.
  • Atelie Coletivo
    285 χλμ.
  • Praca Jose Inacio Peixoto
    198 χλμ.
  • Ponte Nova
    439 χλμ.
  • Radio Evangelica Lider
    365 χλμ.
  • Santa Rita de Cassia Shrine
    206 χλμ.
  • Igreja Santa Rita
    236 χλμ.
  • Primeira Igreja Batista
    1266 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ζόνα ντα Μάτα
    81 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • 24ωρη υποδοχή
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Ανελκυστήρας
  • Πυροσβεστήρες

Γεύματα και ποτά

  • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Ξαπλώστρα
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Παροχές BBQ
  • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
  • Σάουνα
  • Δωμάτιο με ατμόλουτρο
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Τραπέζια για Μπιλιάρδο

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Στεγνοκαθαριστήριο
  • Επαγγελματικό κέντρο
  • Φαξ/φωτοτυπικό

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Αίθριο
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV
  • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
  • Βρεφικές κούνιες
  • Παιδική χαρά
  • Δωμάτιο παιχνιδιών

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 13:00 έως 23:59
Check-out: από 08:00 έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Hotel Cataguases;

    Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo Hotel Cataguases μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Ζόνα ντα Μάτα από τo Hotel Cataguases;

    Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Ζόνα ντα Μάτα βρίσκεται σε απόσταση 85 χλμ. από τo Hotel Cataguases.
  • Έχει πάρκινγκ σε τo Hotel Cataguases;

    Τo Hotel Cataguases παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στον χώρο δωρεάν.
  • Το πρωϊνό συμπεριλαμβάνεται στην τιμή διαμονής μας σε τo Hotel Cataguases;

    Ναι, μπουφέ πρωινού περιλαμβάνεται σε μερικά πακέτα του τo Hotel Cataguases. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.
  • 🕗

    Τι ώρα γίνεται το check-out σε ξενοδοχείο;

    Σε ξενοδοχείο μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;

    Η μέση τιμή δωματίου σε ξενοδοχείο αποτελεί 65$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.
  • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε τo Hotel Cataguases;

    Οι πελάτες του τo Hotel Cataguases μπορούν να πληρώσουν με Visa, American Express και Maestro.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει τo Hotel Cataguases;

    Τo Hotel Cataguases προσφέρει Τρίκλινο δωμάτιο, Σουίτα με κρεβάτι king-size και Superior δωμάτιο με κρεβάτι king-size.
  • 📱

    Σε τo Hotel Cataguases έχει ανέσεις για επιχειρηματίες;

    Οι πελάτες επιχειρηματίες του τo Hotel Cataguases μπορούν να χρησιμοποιήσουν φωτοτυπικό και γραφείο εργασίας.
  • 🛀

    Έχει σπα σε τo Hotel Cataguases;

    Τo Hotel Cataguases προσφέρει χαμάμ και σάουνα.
  • Τι πισίνα έχει σε τo Hotel Cataguases;

    Τo Hotel Cataguases προσφέρει πισίνα καθώς και ηλιόλουστη βεράντα και κοινόχρηστο σαλόνι.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-28
2026-07-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Hotel Cataguases, Βραζιλία

56 Rua Major Vieira, Cataguases, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © minas-gerais-hotels.com

All rights reserved